Autor stránek

Autor stránek

foto : Petr Beran
Zde může být text o autorovi
1.............Šípek Michal.............................ŠK Lokomotiva Brno
...............Šaršon Otakar...........................ŠK Lokomotiva Brno
...............Šaršon Ondřej...........................ŠK Lokomotiva Brno
.......GM...Velička Petr..............................ŠK Labortech Ostrava
...............Eichler Břetislav.........................ŠK Lokomotiva Brno
...............Kratochvíl Karel..........................ŠK Lokomotiva Brno
...............Kratochvíl Milan..........................ŠK Lokomotiva Brno
...............Hošek Martin.............................ŠK Lokomotiva Brno
...............Čipka Ivan..................................DDM Praha 6
10...........Gajdoš Daniel............................ŠK Jevíčko.
...............Dvořák Adam.............................ŠK Lokomotiva Brno
.......FM...Spodný Josef.............................ŠK 64 Brno
...............Glacner Karel.............................ŠK Bystrc Oilers
...............Meszáros Luděk.........................Sokol Tábor
...............Muller Marcin..............................PCSZON Idea ¦wiebodzin
.......IM....Lanč Alois...................................ŠK Kroměříž
...............Kredl Karel..................................ŠK Adamov
...............Petruška Miroslav........................ŠK Lokomotiva Brno
...............Paulík Martin...............................ŠK Lokomotiva Brno.................MU Brno
20...........Zpěváková Jana............................ŠK Staré Město
...............Bražina David..............................Mittal Ostrava
...............Havlíčková Alice...........................TJ Jiskra Havlíčkův Brod..........VUT Brno
...............Štěpán Patrik...............................Beskydská šachová škola
...............Řehůřek Lukáš............................ŠK Bystrc Oilers
.......GM...Maník Mikuláš.............................SVK
...............Musil Jiří......................................ŠK Lokomotiva Brno
.......GM...Vološin Leonid.............................ŠK AD Jičín
...............Pakosta Miroslav..........................ŠK Lokomotiva Brno
...............Effenberger Adam.........................ŠK Lokomotiva Brno.....................VUT Brno
30...........Pekař Václav................................TJ Jiskra Litomyšl....................MU Brno
..............Turza Pavel...................................Moravská Slavia Brno
........IM...Plischki Sebastian........................Deutschland
...............Fojtík Tomáš................................TJ Podlužan Prušánky
...............Karapetyan David..........................ŠK Lokomotiva Brno
...............Kalod Michal................................ŠK Lokomotiva Brno
.......GM...Cvek Robert.................................1.ŠK Novoborský
...............Krejčí Dalibor................................ŠK Sokol Tišnov....................MU Brno
........IM....Kireev Alexei.................................Rusia
...............Staněk Stanislav............................Moravská Slavia Brno
40............Přibyl Jaroslav...............................TJ Slovan Broumov..............ČZU-Praha
..............Svíženský Luboš............................Vinohrady Brno
...............Lička Vlastimil...............................ŠK Lokomotiva Brno
...............Kopeček Ivan.................................Moravská Slavia Brno
...............Dufek Martin..................................ŠK Lokomotiva Brno
...............Dočekal Aleš.................................Sportovní klub Prostějov.........VUT Brno
...............Pokorný Petr.................................SK Litoměřice
........FM..Bartoš Jan.....................................SK Litoměřice
........FM..Kozák Miloš..................................SK Litoměřice
...............Kozel Miroslav................................FIMA ČSOB
50...........Kozlová Lucie.................................FIMA ČSOB
........FM..Bureš Jaroslav................................Agentura 64 Grygov
..............Sládek Vladislav..............................ŠK 64 Brno
...WGM...Kulovaná Eva..................................ŠK Gordic Jihlava.................VUT Brno
...............Murínová Júlia.................................ŠK Podpolanie.....................MU Brno
...............Mareš Jan......................................TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
....WIM....Olšarová Tereza..............................SK Slavia Orlová...............UP v Olomouci
...............Kuchynka Luboš.............................ŠK HPM TEC Hustopeče
......FM....Kuchynka Lukáš.............................Tatran Litovel
...............Hájek Lukáš...................................Duras BVK Brno
60...........Strnad Ondřej.................................Duras BVK Brno
...............Boček Tadeáš................................Duras BVK Brno
...............Zavadilová Karolína..........................Duras BVK Brno
...............Zeman Radek.................................Duras BVK Brno
...............Richterová Nataša...........................Duras BVK Brno
...............Blahynka Martin..............................Duras BVK Brno
...............Strnad Radek..................................Duras BVK Brno
.......FM...Zavadil Michal..................................Duras BVK Brno
...............Šípek Oldřich..................................ŠK Lokomotiva Brno
...............Hofírek Benedikt..............................ŠK Lokomotiva Brno
70....IM....Bernášek Jan..................................SK Rapid Pardubice................MU Brno
...............Dubina Pavel...................................ŠK Zlín
.......IM....Pacher Milan...................................ŠK Slovan Bratislava
...............Můdrý Jan.......................................Sokol Huslenky
...............Kosina Vladimír...............................ŠK Lokomotiva Brno
...............Zikan Karel......................................ŠK Lokomotiva Brno
...............Vojáček Zdeněk...............................Duras BVK Brno
...............Bartošová Lucie...............................TJ Jiskra Litomyšl....................MU Brno
...............Prokůpek Václav...............................Spartak Ústí nad Labem.......UJAK Praha
.......GM..Malaniuk Vladimir.............................Russia
80...........Bednář Jakub...................................ŠK Lokomotiva Brno
..............Marušák Peter.................................BŠK Bardejov
..............Phamová Xuan Mai...........................ŠK Zlín
..............Juriga Tomáš...................................ŠK Lokomotiva Brno
84...........Veselý Jaromír.................................ŠK Lokomotiva Brno
85...........Pekárková Eva.................................Sokol Tábor
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..

.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.

.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "8017"
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one